poniedziałek, 27 kwietnia 2009

Wyróżnienia, wyróżnienia

Dostałam dzisiaj (albo wczoraj - zależy czy liczyć od daty komentarza czy daty przeczytania go przeze mnie;)) takie oto wyróżnienie:

Strasznie się z niego cieszę, bo pomalować coś to zapewne każdy potrafi, ale że ma dobre pomysły... Nie no, żartuję! Po prostu cieszę się, że ktoś tutaj zagląda i chyba robi to dla przyjemności... czyli tak jak ja decou i inne malowanki-dzierganki. Dostałam to wyróżnienie od Moniki, która ma własny Pokój z kominkiem (prawie tak jak "Pokój z widokiem";)).
Nie chcę tutaj wyjść na wazeliniarę, ale jej produkcje z masy modelarskiej (albo glinki albo masy solnej - tego nie wiem) są wspaniałe i mają piękne kolory. Co więcej, mają też sympatyczne mordki. To dość ważne, ponieważ nie lubię zabawek (czy innych maskotek, figurek), które są wykonane niestarannie i mają np. oko na czole (a nie w oczodole, jak normalne odwzorowanie postaci).
Zatem, dziękując za wyróżnienie wyróżniam Monikę z Pokoju z kominkiem. Ponadto, widzę, że Monika podziela moją pasję do książek. Ja też je lubię - niektóre czytać, bo są takie typowo opowieściowe, a inne oglądać i na ich podstawie malować, szyć itp. (choć z tym szyciem to bym tak nie przesadzała - raptem jedno etui na telefon ;)).
A co do innych wyróżnień dla ............................... <- tutaj każdy wpisuje siebie, jeśli uznaje, że ma dobre pomysły i się dzięki nim nie nudzi po... czymkolwiek innym, co robi na co dzień.


* * * * * * * * * *

Dostałam też już kilka razy (ze cztery) takie oto wyróżnienie:

Pierwsze było od Panny Nikt a drugie od Kasi, a trzecie od Moniki, a i od Hanji.
Teraz muszę wybrać kolejne wyróżniające się blogi... ale wcale nie wiem, które, bo jest i parę... Ale te blogi mi się podobają ze względu na zawartość (pokazywane prace), szatę graficzną i porządek (ładne zdjęcia, ładnie ułożone, tekst sformatowany - czyli takie techniczne szczegóły) i lubię tam po prostu zaglądać... A jeśli kogoś tu nie wymieniłam to tylko dlatego, że odwiedzam wiele blogów...
1. Mollik - świetne scrapy, którymi sama się nie zajmuję, ale jej prace podziwiam;
2. Panna Nikt - decoupage widzę na forum, ale te jej kuchenne szaleństwa ;)
3. Yvette - bo szata graficzna bloga, bo fotki, bo scrapy, bo piękna fotka w profilu i ten Lou Reed "Perfect Day"!!!
4. Bajka - bo niby napisała, że nieśmiało zaczyna blogować, ale jak się Dziewczyna rozkręciła!!! :)
5. Hanji - no bo tak, bo mi się podobają jej prace decou, a teraz zaczęła jeszcze z kolczykami, a to już tereny dla mnie niedostępne, bo nie umiem robić loopków i jakoś tak te kolory mi się nie dobierają ładnie. Pozostaję przy kolczykach decou.

5 komentarzy:

monika pisze...

ojej, czuję się zaszczycona i troszkę się rumienię... Dziękuję za tak przemiłe słówka!! A na Twojego bloga wchodzę z ogromną przyjemnością i podziwiam, podziwiam, podziwiam:) A w ogóle to zbieram się od ponad tygodnia, by napisac do Ciebie maila i tak jakoś czas mi przez palce przecieka. Spróbuję się sprężyć! Miłego dnia*

Unknown pisze...

To napisz mi na gmailowy adres, tylko, PLIZ, zostaw w komencie info, że wysłałaś mi mail, bo zapominam z tej skrzynki odebrać pocztę czasami...

MOLLIK pisze...

dziękuje :* :*

Ezieta pisze...

Dziekuje serdecznie za wyroznienie. I gratuluje debiutu miedzynarodowego. Lustra piekne!!!

bajka pisze...

Gobellko, Ty moja kuleżanko.....
Dziękuję za wyróżnienie, baaaardzo się cieszę , ale bardziej mnie cieszy fakt,że zaglądasz na ten mój jeszcze nieporadnie prowadzony blog - mówię o tych sprawach technicznych-, które nie bardzo mam opanowane......
Pozdrawiam Bajka