niedziela, 25 stycznia 2009

Lubię weekendy...

... a szczególnie lubię weekendy, podczas których uda mi się coś fajnego zrobić. W ten konkretny kończący się wlaśnie weekend wykonalam kameę. Jej projekt od dawna chodzil mi po glowie. Rysowalam go sobie w autobusie wprawiając w zdziwienie siedzące obok mnie osoby (no bo "co ona tam smaruje? Trzeba podejrzeć" ;)) Planowalam go wykonać w postaci broszki, ale powstal wisiorek. W zasadzie liczy się, że moglam ten pomysl zrealizować...
Zadowolona jestem z wykonania :)

Tutaj zbliżenie i może bardziej widoczne popiersie, które jest 3D i ma modelowane w glince wlosy, kwiat i material sukni:

Nieskromnie: bardzo mi się podoba... i to, że w końcu moglam ten pomysl z glowy przenieść do rzeczywistości i to, że ladnie wygląda efekt końcowy... Ładnie, co nie? Powiedzcie coś!

Wymiary: 5,5x4,5 cm

12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

mówię... Jestem w szoku,że sama zrobilaś tę kameę - 3D . Jesteś baaardzo precyzyjna i dokładna, już nie wspomnę że pomysł extra.
bajka

Unknown pisze...

Dziękuję, Bajko :)

Anonimowy pisze...

REWELACJA

Kasia Boroń pisze...

jak to zrobiłaś i na czym????? Szok!!!! Fantastyczne.Opisz jak to zrobiłaś i skąd miałaś ten wizerunek? I wogole krok za krokiem. Rewelacja!!!!

Unknown pisze...

Zaraz na priv na f-m.

Marcia pisze...

Jak mam powiedzieć, jak zaniemówiłam? ;)
Cudo stworzyłaś!! Brak mi słów, by zachwyt wyrazić...

MOLLIK pisze...

PIĘKNY!!!! :)
zapraszam po odbiór nagrody :)

Unknown pisze...

Jakiej nagrody? Nieświadomie wygralam jakiś konkurs...?

MOLLIK pisze...

chodziło mi o Kreativ Blog Award :) http://molliksystem.blogspot.com/2009/02/nagrody-zabawy-wyroznienia.html

Anonimowy pisze...

Moje to cudo i bardzo dziekuje za nie Autorce :)) Zdjecia nie oddaja w pelni efektu 3D - na zywo kamea robi jeszcze wieksze wrazenie :)) Duze brawa sie naleza :))

Unknown pisze...

Kamea jest piękna bardzo staranna i taka szczegółowa, rewelacja nic dziwnego że wzbudza zachwyt nowej właścicielki :)będziesz musiała mi kiedyś pokazać jak ją robiłaś

Unknown pisze...

Chętnie!
W moim wątku z pracami na forum ("Twoim") jest też dokładny opis wykonania - zajrzyj w wolnej chwili.