wtorek, 19 marca 2013

(Po)kiermaszowe impresje


Ponownie wybraliśmy się całą twórczą ekipą na Świąteczny Jarmark Różności w Artbem. Jedna z Organizatorek uświadomiła mi, że bywamy tam od pierwszej edycji, czyli to już nasz czwarty raz!!!

Na naszym stoisku prezentowaliśmy ceramikę, dekupaż (coraz mniej go mamy chyba ;)), dziergadełka szydełkowe i na drutach oraz ręcznie malowane jedwabne chustki i szale autorstwa Joasi.

 Wielkanocne pisanki Hanji
  
oraz kilka jej ceramicznych dopieszczonych cudeniek!
 
  
 I ceramiczna część naszego stoiska:
 
Moje własne pisanki
 
Moje ceramiczne patery oraz pudełka decoupage
  

Oraz inne zdjęcia prac, które mogą Was zainteresować... miejmy nadzieję! :) Dużo ceramicznych wyrobów prezentowała Artemisja. Zajrzyjcie koniecznie i polubcie ją na FB!!!
 
 
Na koniec jajko się rozbiło ;)


Żeby było bardziej przytulnie mieliśmy też poduchy - ręcznie wydziergane na drutach przez Agę. Ja dorzuciłam do nich moje skromne ceramiczne guziki.
Obiecuję poprawę w związku z zaniedbywaniem bloga ostatnio (od grudnia 2012!). Jakaś mnie niemoc twórcza dopadła, choć przyznać muszę, że coraz większe formy ceramiczne mi się zdarza ulepić! Idzie ku lepszemu. Będą zmiany! STAY TUNED, I'll be back soooooooooooooooooon! I promise!!!

2 komentarze:

Unknown pisze...

teraz to już w pełni oficjalnie się śledzimy :D

Unknown pisze...

A wcześniej tez myślałam, że śledzę ;) Wydawało mi się, że kliknęłam, ale może to przy tych zmianach Google+ coś się zrobiło.