wtorek, 21 lipca 2009

Nowości, nowości

... czas najwyższy na jakieś nowości. Oryginalnie nie będzie, bo to nadal decou ;) Faza kolczykowa trwa, podsycana dodatkowo przez fazę czarno-białą i zainteresowanie moim biżu... Gdy coś się zrobi i to się komuś podoba, to jest doprawdy bardzo miłe uczucie... lepsze od... pieniędzy ;P

Oto najnowsze produkcje:
Musicie uwierzyć na słowo pisane, że kolczyki są w kolorach turkusowym i fioletowym, bo ekran mojego komputera strasznie przekłamuje kolory... Może u Was lepiej.

Motywy afrykańskie... miał być niby taki afrykański folk, sielsko-wiejsko made in Africa, ale wyszło takie sobie. Spodobają się zapewne Kasi, więc dedykuję jej te kolczyki.

Miało być wiejsko, bo na spotkanie na wspólne dekupażowanie w Sulejówku został wymyślony przez Organizatorkę właśnie taki temat prac - wiejskie klimaty. No i oczywiście, jak to często bywa, z chwilą narzucenia tematu (tudzież zgłoszenia się do konkursu jakiegokolwiek) minęła wena i odeszły precz wszystkie pomysły. Dlategom się tak odrobinę wyłamała z tematu... Może będzie mi to wybaczone.

O spotkaniu będzie w następnym poście... wytwory podczas niego powstałe jeszcze się lakierowały do teraz lub nadal lakierują się mozolnie (choć to już dwa tygodnie). W ramach zapowiedzi dość powiedzieć, że... koperek jest świetny i jest go pod dostatkiem ;D

Są jeszcze inne przedmioty, właśnie ze wspomnianej fazy czarno-białej, ale będą kompletem i wtedy pokarzę. Chwilowo części kompletu jest 4, ale jeszcze jedna się robi, a jedna będzie powtórzona... choć zapewne z modyfikacjami raczej.

6 komentarzy:

pokojzkominkiem.blogspot.com pisze...

Piękne! A te afrykańskie sprawiają, że czuć słońce na skórze:)
A jeśli chodzi o wysokość króliczków-na stojąco mają 39 cm.
Buziaki

Kasia Boroń pisze...

Moja droga....afrykańskie są super,ale te turkusowe też. :-)
Podziwiam Cię za te kolczyki i inne, bo takie maleństwa robisz.Podziwiam cierpliwość. Czekam na kolejne odsłony.
Toja fanka.

Unknown pisze...

Dzięki Ci, moja Fanko :)

Monika,
to te króliki są wielgachne! Muszą być piękne tak "na żywo" :D Zdolniacho!!!

Ezieta pisze...

Afryka mnie urzekla, nie wpadlabym nigdy na takie wykorzystanie tego motywu...

Lúcia pisze...

Hi,

Very beautiful earrings!
Bye,
Lúcia

Cris pisze...

Hello!

It's very beautiful!
A stamp is waiting for you on my blog of Troquinhas da Cris .
It is very easy.
You gives to 10 friends and say 5 things like to make.
Kiss from Lisbon - Portugal
Cris